315CF250SPT242J stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Part No.
More 315 CF 250SPT242J JARO
Resistors 2.4K OHM 1/4W 5%
4000 in stock
More 315CF250SPT242J JARO
STOCK
4400 in stock
Similar Parts of 315CF250SPT242J
315D12
5 suppliers
2411 in stock