30-OHM-FLIP-CHIP stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Part No.
More 3.0 OHMS 1/8W 5%
CARBON FILM RESISTOR
97 in stock
More 30 Om. KNP 2W-S (5x12)
19760 in stock
More 30ohms 1watt 1% tol / wire-wound DALE
resistors
1500 in stock