2RI60E-080 POWER DIODE MODULE stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   Part No.
More 2RI60E-080 FUJI
module
780 in stock
More 2RI60E-080 FUJI
?
340 in stock
More 2RI60E-080 FUJI
373 in stock
More 2RI60E-080 FUJI
100 in stock
More 2RI60E-080
111 in stock
More 2RI60E-080 FUJI
60A/800V/diode/2U
608 in stock