2RI100G-160 POWER DIODE MODULE stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
   Part No.
More 2RI100G-160 FUJI
MODULE FAC-NEW
152 in stock
More 2RI100G-160 FUJI
57 in stock
More 2RI100G-160 FUJI
12 in stock
More 2RI100G-160
111 in stock
More 2RI100G-160 FUJI
100 in stock
More 2RI100G-160 FUJI
17 in stock
More 2RI100G-160 FUJI
100A/1600V/diode/2U
720 in stock
More 2RI100G-160
FUJI
53 in stock
Similar Parts of 2RI100G-160
2RI100G-160X2PX3
5 suppliers
37082 in stock
2RI100G-160X3
5 suppliers
66567 in stock