2DI50A-140 stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Part No.
More 2DI50A-140 FUJI
module
809 in stock
More 2DI50A-140 FUJI
50 in stock
More 2DI50A-140 FUJI
50A/1400V/GTR
533 in stock
More 2DI50A-140 FUJI
82 in stock
More 2DI50A-140 FUJI
50 in stock
More 2DI50A140 FUJI
MODULE
60 in stock
More 2DI50A140 FUJI
MODULE DC
30 in stock
More 2DI50A-140
35 in stock