2DI30D-050 POWER TRANSISTOR MODULE stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Part No.
More 2DI30D-050 FUJI
module
773 in stock
More 2DI30D-050
55 in stock
More 2DI30D-050 FUJI
55 in stock
More 2DI30D-050 FUJI
50 in stock
More 2DI30D-050 FUJI
100,module
100 in stock