2DI150D-050 POWER TRANSISTOR MODULE stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   Part No.
More 2DI150D-050 FUJI
module
1174 in stock
More 2DI150D-050 FUJI
60 in stock
More 2DI150D-050 FUJI
100 in stock
More 2DI150D-050
11 in stock
More 2DI150D-050 FUJI
50 in stock
More 2DI150D-050 FUJI
55 in stock
More 2DI150D050 FUJI
96 in stock
More 2DI150D-050
150A/600V/2U
50 in stock
Similar Parts of 2DI150D-050
2DI150D050-02
3 suppliers
0 in stock
2DI150D-050A
3 suppliers
2171 in stock
2DI150D-050C
52 suppliers
70026 in stock
2DI150D-050P
12 suppliers
30088 in stock