2DI150A-120 Power Module, 150A, 1200 V 2GTR stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   Part No.
More 2DI150A-120 FUJI
module
780 in stock
More 2DI150A-120 FUJI
54 in stock
More 2DI150A-120 FUJI
100 in stock
More 2DI150A-120
55 in stock
More 2DI150A-120 FUJI
55 in stock