296XD103B1N stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Part No.
More 296XD103B1N CTS
PTHPOTENTIOMETER;250V;10Kohm;RoHS;
4620 in stock
More 296XD103B1N CTS
850 in stock
More 296XD103B1N CTS
POT 10K OHM 1/8W CARB HORIZ
7923 in stock