293D106X0010B2T326 CAPACITOR, /10uF 20% 3528 10V 1.0ohm stock suppliers.
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Part No.
More 293D106X0010B2T326 VISHAY AMERICAS
1514 in stock
More 293D106X0010B2T326 VISHAY
CAPACITOR, /10uF 20% 3528 10V 1.0ohm
384 in stock
More 293D106X0010B2T326 VISHAY
20000 in stock
More 293D106X0010B2T326 SPRAGUE
52 in stock