28LD/TSSOP4.4MM stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   Part No.
More 28LD TSSOP 4.4mm AMKOR
50 in stock
More 28LD/TSSOP4.4mm AMKOR
TSOP-28P
148 in stock
More 28LD/TSSOP4.4mm
370 in stock
More 28LD/TSSOP4.4MM AMKOR
149 in stock
More 28LD/TSSOP4.4MM AMKOR
TSSOP
272 in stock
More 28LD/TSSOP4.4MM 1
AMKOR
50 in stock