282-2.2KRC stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   Part No.
More 282-2.2KRC XICON
100 in stock
More 282-2.2K-RC XICON
RES 2.2K OHM 2W 5% METAL OXIDE T/H
430 in stock
Similar Parts of 282-2.2KRC
282-2.2-RC
2 suppliers
100 in stock
2 suppliers
84 in stock
9 suppliers
56963 in stock
282233
3 in stock
9139 in stock
4 suppliers
1100 in stock
4 suppliers
14932 in stock
15670 in stock
6 suppliers
43546 in stock
384 in stock