249FGJSPDB25502KA stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   Part No.
More 249FGJSPDB25502KA VISHAY
249 F GJ S P D BO50 5K 10% A e3
100 in stock
More 249FGJSPDB25502KA VISH
50 in stock
More 249FGJSPDB25502KA VISH
73 in stock