22PFJ100VNPO stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   Part No.
More 22pF J 100V NPO
8000 in stock
More 22PFJ100VNPO
1000 in stock
Similar Parts of 22PFJ100VNPO
22P-JED
9 suppliers
12954 in stock