2.5MBPH-12 stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   Part No.
More 2.5MBPH-12 LUMBERG
*** 12W SKT SINGLE P=2.5MM 90D
102 in stock
More 2.5MBPH-12
102 in stock
More 25MBPH12 LUMBE
372 in stock