2.2PF100VCPR stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   Part No.
More 22PF 100V RADIAL PASONIC
BOX 716
198 in stock
More 22PF 10% 200V X7R
KEMET
24900 in stock
More 22pF-100V-RM2.5-radial
1100 in stock
More 22pF,+/-10%,50V,1206,X7R
c53
392 in stock
More 2.2PF100VNPO AVX
AXIAL MOLDED MONO
775.00 in stock
More 2.2PF100VCPR
6000 in stock
Similar Parts of 2.2PF100VCPR
22PF100VNPO
2 suppliers
1550 in stock
22PF-200V
4 suppliers
9683 in stock
22PF200V5
4 suppliers
20103 in stock
22PF50603
3 suppliers
22PF5080550V
2 suppliers
10501 in stock
22PF5080550VPHI
8000 in stock
22PF-50V
6 suppliers
56857 in stock