2.2NF-50V-X7R stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Part No.
More -2,2NF-50V--X7R--0805--KEMET-PHILIPS-AVX
50 in stock
More 22NF 5% 50V X7R 0805
MURATA
800000 in stock
More 22NF 5% 50V TDK
100 in stock
More 2.2nF-50V-X7R VITR
OEM XS
2950 in stock
More 22 NF 50V X7R 0603
46 in stock
Similar Parts of 2.2NF-50V-X7R
22NF63V10
4 suppliers
28495 in stock