1N5392J1 stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Part No.
More 1N5392J1 TAITRON
Rectifier-Standard, 1.5A 100V in DO-15 PKG (Dual M
9500 in stock
More 1N5392J1 TAITRON
Rectifier-Standard, 1.5A 100V in DO-204AC PKG (Dual Marked J
12000 in stock