196N10NS stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   Part No.
More 196N10NS INFINEON
97 in stock
More 19,6NF 1% RIFA DC96
25000 in stock
More 196-OHM-0.6W-1%-BANDA-DRALORIC
3417 in stock
More 196OHM14W1 PHILIPS/YAGEO
OEM XS IL
10000 in stock
10000 in stock
More 196 OHM 0805 1% - YAGEO
15000 in stock
More 196 OHM 0.6W 1% DRALORIC