196608MHZHC49U stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Part No.
More 19.6608Mhz IQVCXO-161 S B BU C-MAC MICROTECHNOLOGY
Stock
52 in stock
CTrends
Address: 27142 Burbank Foothill Ranch, California, United States 92610
Contact: Christian   Fix,  Phone: 949-472-9050 , Fax: 949-454-9252
More 196608MHzHE180B HEC
OEM XS IL
154 in stock
More 19.6608MHZ OSC. DIP-4 CTS
NEW IN-STOCK
59 in stock
More 19.6608MHZ VM6
671.00 in stock