195D476X0010Z2T CAP-TC 47U M 10V 159D stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   Part No.
More 195D476X0010Z2T VISHAY INTERTECHNOLOGY INCORPO
8338 in stock
More 195D476X0010Z2T VISHAY
OEM 2-5 DAYS
1488 in stock
More 195D476X0010Z2T SPP
1080 in stock
More 195D476X0010Z2T VISHAY
OEM XS IL
6000 in stock
More 195D476X0010Z2T SPRAGUE
13482 in stock
More 195D476X0010Z2T VIS
1200 in stock
More 195D476X0010Z2T VISHAY
2460 in stock
More 195D476X0010Z2T VISHAY SPRAGUE
962 in stock
More 195D476X0010Z2T VISH
142.00 in stock
More 195D476X0010Z2T VISHAY
30000 in stock