18PIN300MILL stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Part No.
More 18 PIN IC SOCKET MPI/MCP
110 in stock
More 18 PIN GOLD/TIN MACHINE SOCKET
MACH.SOCKET 18 PIN GOLD/TIN-STK
92 in stock
More 18 PIN IC SOCKET AMP
BOX 1001 HC
300 in stock