1850133164D stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Part No.
More 1850133166G VISHAY
KC 330pF ¡À20% 160Vdc Pitch 5mm
51 in stock
Similar Parts of 1850133164D
1850133164W
2 suppliers
9502 in stock
1850168164W
2 suppliers
20002 in stock
185018
2978 in stock