1850122164D stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Part No.
More 1850122165F VISHAY
KC 220pF ¡À10% 160Vdc Pitch 5mm
52 in stock
Similar Parts of 1850122164D
1850122165G
2 suppliers
5251 in stock
1850-122-165W-KC1850
4 suppliers
7125 in stock
1850133164W
2 suppliers
9502 in stock