18501221641WA stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   Part No.
More 1850122165D VISHAY
KC 220pF ¡À10% 160Vdc Pitch 5mm
51 in stock
Similar Parts of 18501221641WA
1850122165G
2 suppliers
5251 in stock
1850-122-165W-KC1850
4 suppliers
7125 in stock
1850133164W
2 suppliers
9502 in stock