18501221641GA stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   Part No.
More 18501221651WA VISHAY
220 pF ¡À10% 160Vdc 5 mm
52 in stock
Similar Parts of 18501221641GA
1850122165G
2 suppliers
5251 in stock
1850-122-165W-KC1850
4 suppliers
7125 in stock
1850133164W
2 suppliers
9502 in stock