1812HC151KAT1A stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   Part No.
More 1812HC151KAT1A AVX CORPORATION
968 in stock
More 1812HC151KAT1A AVX CORP
CAP 150PF 3KV X7R 1812./R
1950 in stock
More 1812HC151KAT1A AVX
OEM Excess
38,000 in stock
More 1812HC151KAT1A AVX
120000 in stock