16YQ100C SCHOTTKY RECTIFIER HIGH EFFICIENCY SERIES stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Part No.
More 16YQ100C IR
100 in stock
More 16YQ100C SEME-LAD
TO257AA
8700 in stock
More 16YQ100C IR
Real OEM XS!
37 in stock