165-1R5-JB stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More 165-1R5-JB RCD
165 1.5 OHM 5%
35 in stock
More 165-1R5-JB RCD
32 in stock
Similar Parts of 165-1R5-JB
165-1R5-JBQ
2 suppliers
11919 in stock
165-20
3 suppliers
267 in stock
2 suppliers
27 in stock
5 suppliers
8302 in stock
3 suppliers
5430 in stock
346 in stock
1056 in stock
7 suppliers
2695 in stock
9 suppliers
15516 in stock