160F-2R4-JBW stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Part No.
More 160F-2R4-JBW RCD
160F 2.4 OHM 5% FLAMEPROOF
29 in stock
More 160F-2R4-JBW RCD
26 in stock