160103K630C Capacitor, Poly Film, .01 uF 630 V ROHS stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   Part No.
More 160103K630C MALLORY
RAD METAL FILM .01uf 400V
5463 in stock
M & R Communications
Address: 40 SAWGRASS DR #4 BELLPORT, New York, United States 11713
Contact: Artie, Diana   Kellerman,  Phone: 631-447-2003 , Fax: 631-447-2352
More 160103K630C MALL
Fac-new OEM CALIF HIPUSA
1300 in stock
More 160103K630C MALLORY
880 in stock
More 160103K630C MALLORY SONALERT PRODUCTS
10680 in stock
More 160103K630C CORNELL DUBILIER ELECTRONICS
CD
228 in stock
More 160103K630C
Mallory
755 in stock
Similar Parts of 160103K630C
160103K630C-F
5 suppliers
94490 in stock
160103R630C
3 suppliers
60764 in stock
2 suppliers
2375 in stock
2 suppliers
1502 in stock
4170 in stock
4 suppliers
4300 in stock
14552 in stock
3 suppliers
5823.2985 in stock
157 in stock
4 suppliers
1311 in stock