160-5R0-JBW stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Part No.
More 160-5R0-JBW RCD 1
IN STOCK
240 in stock
More 160-5R0-JBW RCD
RES WIREWOUND 5% 5W 5 OHM
367 in stock
More 160-5R0-JBW RCD
160 5 OHM 5% PB FREE
743 in stock
More 160-5R0-JBW RCD
373 in stock
More 160-5R0-JBW RCD
419 in stock