160-1R3-JB stock suppliers.
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Part No.
More 160-1R3-JB RCD
160 1.3 OHM 5%
134 in stock
More 160-1R3-JB RCD
121 in stock