155-2R4-JB stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Part No.
More 155-2R4-JB RCD
155 2.4 OHMS 5%
295 in stock
More 155-2R4-JB RCD
266 in stock
Similar Parts of 155-2R4-JB
155-2R4-JBQ
2 suppliers
6954 in stock
155300
4 suppliers
10203 in stock