133-6R8-JB stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Part No.
More 133-6R8-JB RCD
133 6.8 OHM 5%
912 in stock
More 133-6R8-JB RCD
821 in stock
Similar Parts of 133-6R8-JB
133-6R98-FBQ
2 suppliers
125 in stock
2 suppliers
680 in stock
133-7000-FBW
231 in stock
2 in stock
4 suppliers
35464 in stock
3 suppliers
6434 in stock
6 suppliers
11868 in stock
13370577699-B
3 suppliers
41 in stock
13371
10158 in stock