1210B823K101CT stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
   Part No.
More 1210B823K101CT KAMA
0.0000,1210 MLCC X7R 0.082 uF+/- 10% 100 V T&R MH
2000 in stock
More 1210B823K101CT WALSIN
WALSIN - 1210B823K101CT
100000 in stock
More 1210B823K101CT WALSIN
3000 in stock