1206B683J101CT stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Part No.
More 1206B683J101CT KAMA
0.0000,1206 MLCC X7R 0.068 uF +/- 5% 100 V T&R MH
4000 in stock
More 1206B683J101CT WALSIN
2000 in stock