1206B682J160CT stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   Part No.
More 1206B682J160CT KAMA
0.0000,1206 MLCC X7R 6800 pF+/- 5% 16 V T&R GP
3000 in stock
More 1206B682J160CT WALSIN
WALSIN - 1206B682J160CT
3000 in stock
More 1206B682J160CT WALSIN
4000 in stock