1206B272J160CT stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More 1206B272J160CT KAMA
0.0000,1206 MLCC X7R 2700 pF+/- 5% 16 V T&R GP
4000 in stock
More 1206B272J160CT WALSIN
WALSIN - 1206B272J160CT
4000 in stock