1206B223M301NT stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   Part No.
More 1206B223M301NT NOVACAP
CAP 0.022UF 300V 20% SMT 1206
36000 in stock
More 1206B223M301NT NOVACAP
20000 in stock
More 1206B223M301NT NOVACAP
CA324
6000 in stock