1206B223K250CT stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   Part No.
More 1206B223K250CT KAMA
0.0000,1206 MLCC X7R 0.022 uF+/- 10% 25 V T&R GP
2000 in stock
More 1206B223K250CT WALSIN
6000 in stock
Similar Parts of 1206B223K250CT
1206B223K250CTBB
2 suppliers
6 in stock