1206B153J160CT stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More 1206B153J160CT KAMA
0.0000,1206 MLCC X7R 0.015 uF+/- 5% 16 V T&R GP
3000 in stock
More 1206B153J160CT WALSIN
WALSIN - 1206B153J160CT
100000 in stock
More 1206B153J160CT WALSIN
3000 in stock