1206B103J201NT stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More 1206B103J201NT NOVACAP
2000 in stock
More 1206B103J201NT NOVACAP
3981 in stock
More 1206B103J201NT NOVA
2000 in stock
More 1206B103J201NT NOVACAP
20000 in stock
More 1206B103J201NT NOVACAP
CAP SMD 0.01UF 10% 1206 250V
4000 in stock