12065C223KA600J 1206 22NF 50V 10% X7R stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Part No.
More 12065C223KA600J AVX
1206 22NF 50V 10% X7R
2200 in stock
More 12065C223KA600J AVX
SAT Contact Martial : martial.desgeorges@azego.com
4695 in stock