12061C103MATMA stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More 12061C103MATMA AVX
IN STOCK
3313 in stock
More 12061C103MATMA AVX
CAP CER SMT .01UF 100V 20% 4K/RL
4000 in stock
More 12061C103MATMA AVX
3110 in stock
More 12061C103MATMA AVX
0.01 UF 100V X7R 20% 1206
4000 in stock