12061A3R3CATMA stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   Part No.
More 12061A3R3CATMA AVX/KYOCERA
3.3PF 100V
3227 in stock
Mil-Aero Solutions, Inc
Address: 21 Keyland Ct Bohemia, NY, United States 11716
Contact: John   Ericksen,  Phone: 631-648-9000 , Fax: 631-585-5026
More 12061A3R3CATMA AVX CORPORATION
2499 in stock
More 12061A3R3CATMA AVX
REEL,N,In Stock, ship same day (B)
10095 in stock
More 12061A3R3CATMA AVX
CAPACITORS,MSM3R3X0100B
3950 in stock
More 12061A3R3CATMA AVX
New
5199 in stock
More 12061A3R3CATMA AVX
RES
99 in stock
More 12061A3R3CATMA KYOCERA
3 3PF + 25PF 100VDC NPO REEL SMD D C:9612
3500 in stock
More 12061A3R3CATMA AVX
2500 in stock
More 12061A3R3CATMA AVX
7000 in stock