1140-3R9M stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More 1140-3R9M JW MILLER
72 in stock
More 1140-3R9M JW MILLER
INDUCTOR SERIES:1140; INDUCTANCE:3.9UH; INDUCTANCE TOLERANCE
70 in stock
Similar Parts of 1140-3R9M
11404
4 suppliers
1580 in stock
114040
2 suppliers
10009 in stock
3 suppliers
140000 in stock
2 suppliers
15 in stock
6 in stock
1 in stock
8 in stock
32 in stock
92 in stock
25000 in stock