1130-1R5M stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Part No.
More 1130-1R5M JW MIL
JW MIL - 1130-1R5M
407 in stock
More 1130-1R5M JW MILLER
205 in stock
More 1130-1R5M JW MILLER
INDUCTOR SERIES:1130; INDUCTANCE:1.5UH; INDUCTANCE TOLERANCE
98 in stock