1/8W1072F stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   Part No.
More 1/8W 107 Ohm Metal Film Resistor XICON
2000 in stock
More 1-8w10e1t
2000 in stock
More 1/8W1%110K SEI
NEW IN-STOCK
4500 in stock
More 1/8W 10M OHM 5%CF HKR
700 in stock
More 1/8 W 10K OHMS OHMITE