1.5KE150CATR stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   Part No.
More 1.5KE150CA TR WORLD PRODUCTS
1.5KW 150V BI-DIR AXIAL TVS TR
1200 in stock
1200 in stock
More 1.5KE150CATR TAIWAN SEMICOND
DIODE TVS 150V 1500W BIDIRECTIONAL TH TR
820 in stock